Khabib fansit të Barcës: Thuj Hala Madrid pastaj bëjm foto bashkë

Barcelona dhe Real Madridin kanë një prej rivaliteteve më të famshme në botën e futbollit.

Kur dy gjigantët spanjollë ndeshen në fushë, pak a shumë secili fans i futbollit në tokë, aktivizohet për ta shikuar.

Urrejtja mes këtyre dy skuadrave është shumë reale. Nëse jeni fans i njërës, asnjëherë nuk mund të ndjeni simpati për tjetrën.

Kampioni i UFC-së në peshat e lehta, Khabib Nurmagomedov një herë kishte refuzuar të bënte foto me një fans të ri të Barcelonës, derisa nuk tha: “Hala Madrid!”