Lazio dhe Verona – Drejtpërdrejt (Livee)

Lazio dhe Verona luajnë ndeshjen e mbetur të javës së 17-të të Serie A. Në këtë sfidë do të luajnë tre shqiptar, dy nga Shqipëria dhe një nga Kosova.

Strakosha, Rrahmani dhe Kumbulla do të luajnë nga minuta e parë në këtë ndeshje.

Lazio dhe Hellas Verona takohen në ‘Olimpico’ për të zhvilluar ndeshjen e mbetur nga java e 17-të.

Për Hellas Verona, nga minuta e parë do të paraqitet edhe Amir Rrahmani.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen