Lecce dhe Milani – Drejtpërdrejt LIVE

Lecce dhe Milani i kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin që zhvillohet në kuadër të javës së 27-të në Serie A.

Ndeshja që fillon në ora 19:30 do të zhvillohet në stadiumin “Vida del Mare”, me Rossonerët që cilësohen si favoritë në letër.

Për këtë sfidë, Lecce nuk mund të llogarisë vetëm në Cristian Dell’Orco që është i lënduar.

Në anën tjetër, Milani do të jetë pa Leo Duarten, Zlatana Ibrahimovicin dhe Mate Musacchio, që po ashtu janë të lënduar.

Formacioni i Milanit: Donnarumma, Conti, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez, Castillejo, Kessie, Bennacer, Bonaventura, Calhanoglu dhe Rebic.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen – LIVE