Leicester City dhe Chelsea – Drejtpërdrejt LIVE

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Leicester City – Chelsea.

Nga ora 17:00, skuadrat do të kërkojnë një vend në gjysmëfinale, sy ekipe që kanë qenë pothuajse të një niveli këtë edicion në Premierligë, sa i përket paraqitjeve dhe renditjes në tabelë.

Manchester United dhe Arsenal tashmë janë kualifikuar në çerekfinale, mbetet të shihet se kush do t’iu bashkohet atyre pas ndeshjeve Leicester City – Chelsea dhe Newcastle – Manchester City.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen – LIVE