Leipzig dhe Hertha Berlin – Live

Xhiroja e 28-të e Bundesligës vazhdon sot me disa ndeshje.

Me fillim nga ora 18:30, RB Leipzig pret në shtëpi kryeqytetasit e Hertha Berlin.

Formacionet e ndeshjes: RB Leipzig: Gulácsi – Laimer, Klostermann, Upamecano, Halstenberg – Sabitzer, Kampl – Dani Olmo, Nkunku – Schick, Werner.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen