Leipzig dhe Werder Bremeni – Drejtpërdrejt (Livee)

Werder Bremen do të jetë mysafirë i RB Leipzig në sfidën aspak të lehtë të javës së 22-të të Bundesligës gjermane, që fillon nga ora 15:30.

Ylli i Kosovës, Milot Rashica, do ta nis nga minuta e parë këtë ndeshje.

RB Leipzig xhiron e fundit ka marrë një barazim në udhëtim te Bayern Munich, dhe mbetet në garë për titull në Bundesligë, ndërsa Werder Bremen po kalon periudhë aspak të lehtë, duke u rrezikuar seriozisht me rënie nga kategoria.

Werder Bremen do të jetë mysafirë i RB Leipzig në sfidën aspak të lehtë të javës së 22-të të Bundesligës gjermane, që fillon nga ora 15:30.

Ylli i Kosovës, Milot Rashica, do ta nis nga minuta e parë këtë ndeshje.RB Leipzig xhiron e fundit ka marrë një barazim në udhëtim te Bayern Munich, dhe mbetet në garë për titull në Bundesligë.

Ndërsa Werder Bremen po kalon periudhë aspak të lehtë, duke u rrezikuar seriozisht me rënie nga kategoria.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen