Leipzigu dhe Borussia Dortmundi – Drejtpërdrejt LIVE

RB Leipzigu dhe Borussia Dortmundi kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes tyre.

Dy skuadrat gjermane kanë zbuluar njëmbëdhjetshen starutese për takimin në stadiumin Red Bull Arena në kuadër të Bundesligas.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen