Liverpooli dhe Shrewsbury – Drejtpërdrejt (Livee)

Liverpooli është nikoqir i Shrewsbury Town për përsëritjen e ndeshjes së raundit të katërt të Kupës FA.

Këto dy skuadra luajtën baras (2-2) në sfidën e parë që u zhvillua në Montgomery Waters Meadow, prandaj duhet të zhvillohet një tjetër takim për ta vendosur fituesin.

Trajnerët Jurgen Klopp dhe Sam Ricketts i kanë përgatitur skuadrat e tyre për takimin që zhvillohet në Anfield.

Formacioni i Liverpoolit: Kelleher, Williams, Hoever, Van Den Berg, Lewis, Chirivella, Clarkson, Cain, Elliott, Jones, Millar.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen