Liverpooli dhe West Hami – Drejtpërdrejt (Livee)

Liverpooli do të jetë nikoqir i West Ham Unitedit për përballjen në kuadër të javës së 27-të në Ligën Premier.

Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin që fillon në ora 21:00 në Anfield Road.

Jurgen Klopp për këtë sfidë nuk mund të llogarisë në lojtarët si Nathaniel Clyne, Jordan Henderson dhe Xerhdan Shaqiri që janë të lënduar.

Në anën tjetër, ‘Çekanët’ do të jenë pa Jack Wilshere, Ryan Fredericks dhe Andriy Yarmolenko, që janë po ashtu të lënduar.

Formacioni i Liverpoolit: Alisson Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Wijnaldum, Keita, Salah, Firmino, Sadio Mane.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen