Lojtarët e Portos bëhen hit në internet, me këtë super aksion (VIDEO)

Porto ka shënuar fitore 6-1 ndaj Moreirense në ndeshjen e vlefshme për kampionatin portugez.

Skuadra më e suksesshme në vend bëri një nga aksionet më të bukura vitet e fundit që u finalizua me gol.

Një aksion që filloi nga mesi i fushës dhe përfundoi me gol nga Tiquinho Soares.