Lojtari ‘bombardon’ portën e vet, Autogoli i vitit (VIDEO)

Është zhvilluar mbrëmë ndeshja mes PSG-së dhe Lyonit në kuadër të ligës Franceze.

Parisienët kanë arritur fitoren me një rezultat bindës 4-2, por nuk është rezultati ajo që po lë përshtypje, është mënyra se si janë shënuar golat.

Golin e tretë në favor të Parisenëve e shënoi braziliani Frederico Marcal, auogol ky që është bërë viral në rrjetet sociale.

Se në çfarë mënyre ka shënuar autogol braziliani shini më poshtë.