Lojtari i West Ham United “bombardon” portën e kundërshtarit (Video)

Shënohet një super gol në Premier League, portieri mbetet vetëm si një spektator

West Ham United dhe Watford po e luajnë ndeshjen e sotme në Premier League.

Pas pjesës së parë, Westa Ham është në avantazh të tre golave 3 me 0. Golat për skuadrëm londineze i shënuan Antonio, Soucek dhe Rice.

Goli i tretë i shënuar nga Rice ishte i jashtëzakonshëm nga një distancë shumë e largët.