Manchester United dhe Club Brugge – Drejtpërdrejt (Live)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester United dhe Club Brugge.

Manchester United do të synojë fitoren e dytë kundër Club Brugge, para tifozëve të vet, në ‘Old Trafford’.

Manchester United do të pret Club Bruggen në duelin e kthimit të Ligës së Evropës.

Djajtë e Kuq dhe klubi i madh belg kërkojnë kalimin tutje në këtë garë dhe do të përballen për herë të dytë brenda një jave.

Takimi i parë i zhvilluar në Belgjikë përfundoi me rezultat të barabartë 1-1.

E tani dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare me të cilët lojtarë synojnë kalimin tutje.

Manchester United: Romero, Wan-Bissaka, Bailly, Maguire, Shaw, McTominay, Fred, Mata, Bruno Fernandes, James, Ighalo.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen