Manchester Unitedi dhe Crystal Palace – Drejtpërdrejt LIVE

Mancheser United do ta zhvillojë ndeshjen e parë në Ligën Premier ku përballe do ta ketë Crystal Palacen.

Të besuarit e Ole Gunnar Solskjaer më të mirët në sulm do të mundohen ta marrin fitoren e parë në kampionat, pasi janë futur me lojarët më në formë në këtë ndeshjen.

Në sulm do të kemi emra si Bruno Fernandes, Marcus Rashford e Anthony Martial.

Paul Pogba po ashtu starton nga minuta e parë. Në anën tjetër te Crystal rrezik do të jetë Zaha e Ayew.

Man Utd: De Gea, Fosu-Mensah, Lindelof, Maguire, Shaw, McTominay, Pogba, James, Bruno Fernandes, Rashford, Martial.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE