Manchester Unitedi dhe Norwich City – Drejtpërdrejt (Livee)

Manchester United do të pres Norwichin në Old Traford në kuadër të javës së 22-të.

Djajtë e Kuq synojnë të rikthehen te fitorja pas humbjes nga Arsenali javën e kaluar.

Në anën tjetër kundërshtari i United, Norwich është e fundit në tabelë me vetëm 14 pikë pas 21 ndeshjeve.

Dy trajnerët tanimë kanë publikuar formacionet zyrtare me të cilat do të luajn me fillim nga ora 16:00.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen