Manchester Unitedi dhe Sheffield Unitedi – Drejtpërdrejt LIVE

Manchester Unitedi dhe Sheffield Unitedi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier.

Manchester United janë nikoqir të Sheffield Unitedin në ndeshjen e vlefshme për javën e 31-të në Ligën Premier, takim që zhvillohet në Old Trafford nga ora 19:00.

Ekipi i Ole Gunnar Solskjaer vjen në këtë ndeshje pas barazimit me Tottenhamin dhe pret të shënojë fitoren e parë pas rikthimit të futbollit nga pandemia.

Në anën tjetër, Sheffieldi e ka nisur rikthimin e futbollit me humbje dhe do të bëjnë çmos të marrin një rezultat pozitiv nga ky udhëtim.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira.

Man Utd: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw, Matic, Pogba, Greenwood, Fernandes, Rashford dhe Martial.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen – LIVE