Manchester Unitedi dhe Southamptoni – Drejtpërdrejt LIVE

Manchester United do të jetë nikoqir i Southamptonit për përballjen që zhvillohet në kuadër të javës së 35-të në Ligën Premier.

Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare për sfidën që luhet në Old Trafford nga ora 21:00.

Për këtë takim, Ole Gunnar Solskjaer nuk mund të llogarisë në Phil Jones, Marcos Rojo dhe Axel Tuanzebe, që janë të lënduar.

Në anën tjetër, Southamptoni do të jetë pa, Boufal, Djenepo, Tella dhe Valery, që po ashtu janë të lënduar.

Formacioni i Manchester United: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw, Pogba, Matic, Greenwood, B.Fernandes, Rashford Martial.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE