Manchester Unitedi dhe Wolverhamptoni – Drejtpërdrejt (Livee)

Manchester Unitedi dhe Wolverhampton Wanderers kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier.

Djajtë e Kuq janë nikoqir të Ujqve në takimin e vlefshëm për javën e 25-të në Ligën Premier, takim që zhvillohet nga ora 18:30 në Old Trafford.

Ekipi i Ole Gunnar Solskjaer vjen në këtë ndeshje pas dy humbje radhazi në kampionat dhe synon t’i kthehet fitores për të mbetur në hap me pozitën e katërt.

Në anën tjetër, mysafirët gjithashtu janë në formë të luhatshme, por presin rezultat pozitiv për të mbetur gjithashtu në garë për një vend që dërgon në Evropë.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme, ku te Unitedi debuton Bruno Fernandes.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen