Me në fund Lingard shënon gol për Manchester United (VIDEO)

Skuadra e Manchester United po e shkatërron Tranmere Roversin në FA Cup.

Man. Utd kanë shënuar tre gola brenda 15 mintuave, për ta mbyllur çështjen e fituesit në këtë duel.

Pas golave të Maguire dhe Dalot, i erdhi rendi edhe Lingard – i cili ka harruar kur ka shënuar së fundmi.

Lingard ka shënuar një super gol në minutën e 16’të.Rezultati aktual i takimit është 0-3.