Milani dhe Bodoe/Glimt – Drejtpërdrejt LIVE

Milani synon të kalojë në play-off të Ligës së Evropës dhe për të vazhduar rrugëtimin duhet të fitojnë sonte në San Siro.

Kundërshtari i radhës i Rossonerëve është lideri aktual në futbollit norvegjez Bodo/Glimt.

Kuqezinjtë synojnë fitore pasi vetëm në këtë mënyrë do të vazhdonin rrugëtimin në garën e dytë më të madhe evropiane për klube.

Në anën tjetër klubi norvegjez ka udhëtuar drejt Italisë për të shkaktuar befasi.

Zlatan Ibrahimovic është mungesa e madhe e Milanit, pasi suedezi ka rezultuar pozitiv me virus.

Milan: Donnarumma, Calabria, Kajer, Gabbia, Theo, Kessie, Bennacer, Castillejo, Calhanoglu, Saelemaekers, Colombo.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE