Milani dhe Bologna – Drejtpërdrejt LIVE

Milani do të vazhdojë të luftojë për vendin e pestë dhe kësaj radhe do të luajë ndaj Bolognas.

Stefano Pioli po nxjerr më të mirën nga kuqezinjtë dhe këtë e kanë konfirmuar në ndeshjet e fundit.

Zlatan Ibrahimovic do të jetë në sulm në ndeshjen e tij të 100-të për Milanin, ndërsa do të i mbështetet nga Hakan Calhanoglu dhe Ante Rebic. Saelemaekers po ashtu është kthyer si startues pas pezullimit.

Bolonga është mjaft e paparashikueshme dhe sot do të luajë me Riccardo Orsolini dhe Federico Santanderin, ndërsa Musa Barrow është në bankë.

Milani ka fituar shtatë nga tetë takimet e tyre të fundit në Serie A ndaj Bologbnas.

Ndeshja zhvillohet në San Siro dhe fillon në ora 21:45.

Shiko ketu ndeshjen LIVE