Milani dhe Torino – Drejtpërdrejt (Livee)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Milanit dhe Torinos.

Hakan Çalhanoğlu ka probleme muskulore dhe do të mungojë në këtë ndeshje shumë të rëndësishme për Milanin, që synon ngritjen në renditjen e Serisë A.

Stefano Pioli ka vendosur për të startuar me Lucas Paquetan në mesfushë, ndërsa në sulm sërish nga fillimi e nisin ndeshjen Rebic dhe Ibrahimovic.

Milani do të kërkojë këndelljen pas dy ndeshjeve pa fitore në kampionat, kësaj radhe përballë Torinos.

Kuqezinjtë që gjenden në vendin e 10-të me 32 pikë, kërkojnë zonën e Evropës dhe një fitore për ta do të ishte e mirëseardhur.

Në anën tjetër Torino do të sulmojë me Belottin. Ndeshja mes Milan dhe Torino do të luhet me fillim nga ora 20:45.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen