Milani dhe Verona – Drejtpërdrejt (Livee)

Milani është nikoqir i Hellas Veronës në kuadër të xhiros së 22-të në kampionatin italian Serie A.

Rossonerët vijnë në këtë takim pas një serie prej tri fitoreve radhazi.

Në anën tjetër edhe Verona është në formë të mirë, pasi nuk di për humbje në pesë sfidat e fundit.

Tanimë dy trajnerët kanë publikuar edhe formacionet zyrtare, ku për vendasit mungon ylli suedez Zlatan Ibrahimovic.

Milan: Donnarumma, Calabria, Musacchio, Romagnoli, Theo, Castillejo, Kessie, Calhanoglu, Bonaventura, Rebic, Leao.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen