Ndodhë edhe kjo, futbollisti luan duke ngrënë banane (VIDEO)

Një episod mjaft interesant ka ndodhur në ndeshjen mes Racingut dhe Independentes në ligën argjentinase të futbollit.

Në një moment të sfidës futbollisti i Racingut, Marcelo Diaz mori për të ngrënë një banane dhe njëkohësisht gjuajti një gjuajtje të lirë.

Ndërkohë, në fund fitorja i takoi vendasve që triumfuan minimalisht 1:0.