Newcastle dhe Manchester City – Drejtpërdrejt LIVE

Newcastle United do të jetë nikoqir i Manchester Cityt për takimin që zhvillohet në kuadër të çerekfinales së FA Cup.

Dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare në takimin që fillon në ora 19:30 në stadiumin ‘St. James Park’.

Citizens do të jenë pa Sergio Agueron dhe Eric GHarcia, që janë po ashtu të lënduar, ndërsa Fernandinho ka karton të kuq.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen – LIVE