Norwich City dhe Manchester Unitedi – Drejtpërdrejt LIVE

Norwich City dhe Manchester United i kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin në çerekfinale të FA Cup.

Ndeshja që fillon në ora 18:30 do të zhvillohet në stadiumin “Carrow Road”, me Djajtë e Kuq që cilësohen si favoritë.

Për këtë takim, Norwichi nuk mund të llogarisë në Byram, Hanley dhe Zimmermann, që janë të lënduar.

Në anën tjetër, Manchester United do t’i ketë të gjithë lojtarë në dispozicion dhe do të kërkojë kalimin në gjysmëfinale.

Formacioni startues i Manchester United: Romero, Dalot, Bailly, Maguire, Shaw. McTominay, Fred, Mata, Fernandes, Lingard, Ighalo.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen – LIVE