Paderborni dhe Werder Bremeni – Drejtpërdrejt LIVE

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes SC Paderborn 07 dhe Werder Bremen.

Kalus Gjasula, mesfushori i Kombëtares shqiptare, luan nga minuta e parë për vendasit, SC Paderborn 07.

Ai do të ketë përballe sulmuesin e Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, që ka lënë prapa shqetësimet dhe starton sot në ndeshjen që do të nisë nga ora 15:30.

Shiko ketu ndeshjen

Shiko ketu ndeshjen