PSG dhe dhe Saint-Etienne – Drejtpërdrejt LIVE

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Paris Saint-Germain dhe Saint-Etienne.

Nga ora 21:10, Paris Saint-Germain do të kërkojë trofeun e parë për sezonin e ri.

Të besuarit e Thomas Thuchel do të luftojnë sonte kundër Saint-Etienne për Superkupën e Francës.

Parisienët shihen si skuadër favorite në këtë finale. Ndeshja luhet me fillim nga ora 21:10.

Shiko ketu ndeshjen LIVE