PSG dhe Metz – Drejtpërdrejt LIVE

Është publikuar formacioni zyrtare i Paris Saint-Germain për ndeshjen ndaj Metz.

Kampioni në fuqi i Ligue 1 vjen pas dy humbjeve radhazi në kampionat, teksa kërkon këndelljen në sfidën e sotme.

Megjithatë, Thomas Tuchel nuk llogarit në shërbimet e Neymar, Kurzawa dhe Paredes që janë të suspenduar, ndërsa Kylian Mbappe ende është duke u rikuperuar nga koronavirusi. Ndeshja fillon në orën 21:00.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE