Reagimi i Ronaldos dhe Dybalas kur e panë Sarrin duke pirë duhan në stadium (Foto)

Futbollistët e Juventusit mbrëmë e festuan titullin pas humbjes 1-3 ndaj Romës, mirëpo në qendër të vëmendjes ishte Maurizio Sarri.

Italiani nuk duroi dot pa e ndezur një cigare kur skuadra e tij po humbte nga Roma.

Në rrjetet sociale është bërë virale një foto e Cristiano Ronaldos dhe Paulo Dybalas, që ishin të habitur me veprimin e Sarrit.

Pirja e cigareve është e ndaluar në stadiumet e Italisë dhe pritet që Sarri të dënohet.