Reagimi unik i Lewandowskit pas fitores 8 me 2 ndaj Barcelonës

Bayern Munich fitoi 8:2 ndaj Barcelonës dhe u kualifikua në gjysmëfinale të Champions League.

Pas ndeshjes, Robert Lewandowski reagoi në rrjete sociale.

“Për disa momente, thjesht nuk ka fjalë” Punë ekipore – ishte mbishkrimi i tij.