Real Betisi dhe Barcelona – Drejtpërdrejt (Livee)

Barcelona ka udhëtuar sonte në Benito Villamarin ku do të përballet me skuadrën e papërshtatshme Real Betis. Leo Messi me shokë do ta kërkojë fitoren që ta ruajë distancën me Real Madridin që fitoi sonte në Osasuna.

Leo Messi do ta kërkojë fitoren sonte në Betis për të vazhduar rrugën e tyre drejt titullit të tretë me radhë në La Liga.

Për këtë Quique Setien në sulm ka startuar me Messi dhe Griezmann në sulm ku pas tyre do të jetë De Jong.

Ishte pritur që të startojë nga minuta e parë edhe talenti i Barcelonës, Ansu Fati por ai nuk ka startuar.

Nga ana tjetër për Betisin ka startuar lojtari më i mirë i kësaj skuadre, Nabil Fekir, që do ti prijë kësaj skuadre për rezultat pozitiv në këtë ndeshje.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen