Real Madridi dhe Mallorca – Drejtpërdrejt LIVE

Real Madridi do të kërkojë rikthimin në krye të Serie A në ndeshje ndaj Mallorcas.

Trajneri Zinedine Zidane ka zgjedhur për formacionin bazë lojtarët kryesorë për këtë ndeshjes.

Ai do të startojë sonte me emra si Eden Hazard, Karim Benzema, Vinicius JR dhe Gareth Bale në sulm.

Në anën tjetër te Mallorca paraqitet Kubo nga minuta e parë. Ndeshja fillon në ora 22:00.

Real Madrid: Courtois, Carvajal, Ramos, Varane, Mendy, Valverde, Modric, Hazard, Vinicius, Bale dhe Benzema.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen – LIVE