Real Madridi dhe Villareali – Drejtpërdrejt LIVE

Real Madridi do ta pres Villarrealin në ndeshjen e javës së 37-të të La Ligës.

Kjo ndeshje mund të jetë vendimtare për titull kampion, ku Real Madridi është dy pikë larg këtij synimi.

Zinedine Zidane për këtë ndeshje ka vendosur të luajë në sulm me emra si Rodrygo, Benzema e Hazard.

Në anën tjetër Villarreali do të mundohet të befasojë me Chukwueze e Gerard Moreno.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin ‘ Alfredo di Stefano’ dhe fillon në ora 21:00.

Real Madrid: Courtois, Carvajal, Varane, Ramos, Mendy, Casemiro, Kroos, Modric, Rodrygo, Benzema, Hazard.

Shiko ketu ndeshjen LIVE