Roma dhe Fiorentina – Drejtpërdrejt LIVE

Roma dhe Fiorentina përballen sonte në ‘Olimpico’, duke filluar nga ora 19:30, ndeshje kjo që zhvillohet në kuadër të javës së 37-të në Serisë A.

Të dy trajnerët kanë publikuar dhe formacionet zyrtare.

Shiko ketu ndeshjen LIVE