Salzburg dhe Liverpoli – LIVE

Skuadra e Liverpool sot nga ora 16:00 do të luaj një miqësore kundër Red Bull Salzburg.

Ekipi i “The Reds” ka publikuar formacionin zyrtarë për këtë ndeshje.

Për çudi, futbollisti kosovar, Xherdan Shaqiri nuk është as në bankë rezervë në këtë ndeshje.

Shiko ketu ndeshjen LIVE