Santi Cazorla shënon një tjetër supergol për Al-Sadd (VIDEO)

Santi Cazorla ka filluar jetën në mënyrë perfekte në Katar duke krijuar një tjetër gol të bukur për klubin e njohur Al Sadd, i cili drejtohet nga Xavi Hernandez.

Ish-mesfushori i Arsenalit u bashkua me ekipin e Qatar Stars League nga Villarreali këtë verë dhe ai tashmë duket mirë dhe në formë pozitive.