Sassuolo dhe Milani – Drejtpërdrejt LIVE

Milani do të vazhdojë luftën për pozitën e pestë që dërgon në Ligën e Evropës, ku kësaj radhe përballë do të ketë Sassuolon, një tjetër skuadër në formë.

Trajneri Stefano Pioli për këtë ndeshje ka zgjedhur Zlatan Ibrahimovicin për vijën e parë të frontit.

Pas tij do të jenë emra si Saelemaekers, Calhanoglu e Rebic.

Te Sassuolo do të luajë Caputo në vijën e parë të frontit. Domencio Berardi do të kthehet të luajë në krahë pas një mungesë shkaku i kartoënve.

Ndeshja fillon në ora 21:45.

Milan: Donnarumma, Conti, Kjaer, Romagnoli, Hernandez, Kessie, Bennacer, Saelemaekers, Calhanoglu, Rebic, Ibrahimovic.

Shiko ketu ndeshjen LIVE