Schalke dhe Werder Bremeni – Drejtpërdrejt LIVE

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Schalkes dhe Werder Bremenit.

E nisi mirë sezonin, por viti 2020 nuk ka qenë I mirë deri më tani për Milot Rashicën.

Sido që të jetë, ai është titullar kundër Schalkes në ndeshjen që do të nisë nga ora 15:30, ku do të kërkojë të gjejë rrjetën.

Të dy skuadrat nuk janë duke kaluar formë të mirë, me Schalken që nuk di për fitore që disa ndeshje, ndërsa Werder nuk bind me lojën e tyre, dhe duket shumë e vështirë mbijetesa në elitën e futbollit gjerman, shkruan lajmi.net.

Megjithatë, kjo ndeshje mund të jetë mundësi e mirë për Milot Rashicën që të gjejë rrjetën, pasi Schalke mbetet një kundërshtar i preferuar i tij.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen