Shamrock Rovers dhe Milani – Drejtpërdrejt LIVE

Milan do të nis aventurën evropiane nga raundi i dytë i Ligës së Evropës.

Skuadra e madhe italiane takimin e parë evropian për edicionin e ri do ta luaj në udhëtim.

Kampioni i shumëfishtë irlandez, Shamrock Rovers është kundërshtari i parë evropian për Milanin.

Rossonerët janë favorit i madh në letë dhe duan fitore për të kaluar në raundin e tretë.

Ndërkohë vendasit do të tentojnë të bëjnë mrekullinë për ta eliminuar Milanin, edhe pse një gjë e tillë duket tejet e vështirë.

Milan: Donnarumma, Calabria, Kjaer, Gabbia, Theo Hernandez, Kessie, Bennacer, Castillejo, Çalhanoglu, Saelemaekers dhe Ibrahimovic.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE