Sheffieldi dhe Chelsea – Drejtpërdrejt LIVE

Sheffield United do ta pres Chelsean, në një nga ndeshjet më interesante të kësaj jave.

Sheffield zë vendin e shtatë në Ligën Premier dhe dëshiron të luajë në garat evropiane sezonin e ardhshëm, ndërsa Chelsea kërkon ta mbajë pozitën e tretë që dërgon në Ligën e Kampionëve.

Të dy skuadrat kanë rival pas tyre dh vetëm me fitore mund të mbesin në këto pozita që janë aktualisht.

Trajneri i Sheffield, Chris Wilder, ka vendosur që të luajë me Mcburney dhe Mcgoldrick.

Në anën tjetër Frenk Lampard do të luajë me Mount, Willina, Pulisic dhe Abraham në sulm.

Chelsea: Kepa, James, Christensen, Zouma, Azpilicueta, Mount, Jorginho, Barkley, Pulisic, Abraham, Willian.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen