Shikoni Supergolin e Cristiano Ronaldos kundër Torinos (VIDEO)

Juventusi arriti të kalojë në epërsi me rezultat 3:1 në ndeshjen kundër Torinos, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Allianz dhe vlen për xhiron e 30-të të Serisë A.

Në minutën e 61-të të ndeshjes, Cristiano Ronaldo thelloi epërsinë e Juventusit, duke shënuar nga gjuajtja e lirë.