Southamptoni dhe Manchester City – Drejtpërdrejt LIVE

Manchester City është mysafir i Southamptonit në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 33-të në Ligën Premier.

Citizens e kanë humbur garën për titull ndaj Liverpoolit, ndërkohë që e ruajnë pozitën e dytë në tabelë.

Southamptoni, nga ana tjetër, nuk rrezikon rënien nga liga, si edhe ndodhet larg zonës evropiane.

Trajnerët Ralph Hasenhuettl dhe Pep Guardiola i kanë gati skuadrat e tyre për këtë takim.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen – LIVE