Spali dhe Interi – Drejtpërdrejt LIVE

Në ndeshjen e xhiros së 33-të në Serie A, Interi luan si mysafir i skuadrës së Spalit.

Me fitore eventuale, Nerazzurrët do të ngriteshin në pozitën e dytë në tabelë me gjashtë pikë më pak se lideri Juventus.

Ekipi i Spal tashmë e ka të sigurt rënien nga liga vetëm pritet edhe konfirmimi matematikor.

Trajnerët Luigi Di Biagio dhe Antonio Conte i kanë gati skuadrat me të cilat do ta fillojnë këtë sfidë.

Formacioni i Interit: Handanovic, Skriniar, Ranocchia, Bastoni, Candreva, Brozovic, Gagliardini, Biraghi, Eriksen, Sanchez, Lautaro.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE