Suedia dhe Portugalia – Drejtpërdrejt LIVE

Suedia pret në shtëpi sonte kampionin e Europës më 2016, Portugalinë

Edhe pse është thënë se Cristiano Ronaldo nuk do të mund të luajë në këtë ndeshje për shkak të lëndimit, ylli portugez ka startuar kundër Suedisë, ndeshje kjo që zhvillohet në Stockholm.

Partner të tij të sulmit pritet që të jenë Bernardo Silva dhe Joao Felix.

Portugalia është në grupin e tretë të Ligës A te Kombeve, bashkë me Kroacinë dhe Francën e ku Portugalia e mposhti Kroacinë me rezultat 4-1 tri ditë më parë.

Në anën tjetër për Suedinë sonte në sulm startojnë dyshja Isak dhe Berg.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE