Torino dhe Roma – Drejtpërdrejt LIVE

Torino dhe Roma i kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin që zhvillohet në kuadër të javës së 37-të në Serie A,

Ndeshja që fillon në ora 21:45 do të luhet në stadiumin “Stadio Olimpico di Torino”, me Giallorossët që cilësohen favoritë në letër.

Për këtë sfidë, Torino do të jetë pa De Silvestrin dhe Baselli që janë të lënduar, ndërsa Rincon ka plotësuar numrin e kartonëve të verdhë.

Në anën tjetër, Roma do të ketë mungesa si, Ibanes, Lorenzo Pellegrini, Cengiz Under, Davide Santon, Jesus, që janë po ashtu të lënduar.

Shiko ketu ndeshjen LIVE