Tottenhami dhe Leicester City – Drejtpërdrejt LIVE

Do të zhvillohet ndeshja mes Tottenham Hotspur – Leicester City.

Për këtë ndeshje janë publikuar formacionet zyrtare.

Tottenham do të jetë nikoqir i Leicester për ndeshjen e xhiros së 37-të në Premierligë.

Shiko ketu ndeshjen LIVE