Tottenhami dhe Manchester City – Drejtpërdrejt (Livee)

Tottenhami do të jetë nikoqir i Manchester Cityt për përballjen në kuadër të javës së 25-të në Ligën Premier.

Jose Mourinho dhe Pep Guardiola i kanë publikuar formacionet zyrtare për derbin që fillon në ora 17:30 në stadiumin e Spurs.

Portugezi në këtë takim do të jetë pa lojtarët si Ben Davies, Harry Kane dhe Moussa Sissoko, që janë të lënduar, derisa Bergwijn do të debutojë.

Në anën tjetër, spanjolli nuk do të mund të llogarisë vetëm në Leroy Sanen, që po ashtu është i lënduar.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen