Udinese dhe Interi – Drejtpërdrejt (Livee)

Interi ka udhëtuar sonte në Dacia Arena për të luajtur kundër Udineses në kuadër të xhiros së 22-të te Serie A.

Interi shpreson që sonte të kthehet në Milano me tri pikë nga Udinese ku do ta zhvillojë ndeshjen e radhës.

Transferi më i ri i Interit Christian Eriksen do të debuton sot për skuadrën por sonte luajnë edhe transferet e tjera të Interit si: Ashley Young dhe Victor Moses.

Në sulm sot pritet që të jenë Romelu Lukaku dhe Espozite por jo edhe Lautaro Martinez.

Formacionet zyrtare: Inter: Padelli, Skriniar, De Vrij, Bastoni, Moses, Vecino, Barella, Eriksen, Young, Lukaku dhe Esposito.

Ftoni shoket ta pelqejn faqen Kosovari. Kjo eshte e vetmja menyre per te na ndihmuar neve.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen