Union Berlini dhe Bayern Munich – (Drejtpërdrejt LIVE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Union Berlin dhe Bayern Munich.

Për sfidën e parë pas më shumë se dy muajsh për shkak të koronavirusit, Hansi Flick ka hedhur në fushë formacionin më të mirë.

Ivan Perisic është lënë në stol, kurse në sulm kanë startuar të zakonshmit, Gnabry dhe Lewandowski.

Bayern Munchen është mysafir i Union Berlinit në ndeshjen e xhiros së 26-të të Bundesligës, që rikthehet pas një pauze më shumë se dy muajsh.

Sot është dita e dytë e ndeshjeve pasi dje u zhvilluan gjashtë, sot dy ndërsa nesër do të zhvillohet një ndeshje.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen